היתרון החדשני

ב-RAYMAX, אנו גאים ביכולת שלנו לחדש. אנו יוצרים טכנולוגיות חדשות, משפרים תהליכי ייצור ומציגים מוצרים שטרם נראו לשוק. הצוות שלנו מסוגל לשפר את הביצועים הכוללים, תוך שמירה על רזה ויעיל. אלו הסיבות שבגללן אנחנו מובילים בתעשייה שלנו.

למרות שחשוב לנו להמשיך לדחוף את התעשייה כולה קדימה, הלקוחות שלנו נשארים בראש סדר העדיפויות שלנו. כדי להבטיח שלקוחותינו יהיו מרוצים לחלוטין, אנו מציעים רק את המוצרים האיכותיים ביותר וצוות תמיכה מסור.

תהליך ייצור

ענייני תמיכת לקוחות

ללקוחות שלנו מגיע הטוב ביותר, וזו הסיבה שצוות התמיכה של RAYMAX מוקדש לוודא שאתה תמיד מרוצה, בין אם אתה עמית שעובד איתנו ובין אם אתה משתמש קצה במוצרים שלנו. ועם יחס גבוה בין טכנאי למכונה, הלקוחות שלנו יכולים להיות בטוחים שיקבלו מענה מהיר מצוות שירות הלקוחות שלנו.

למרות שזמן תגובה מהיר חשוב, מה שבאמת גורם לצוות התמיכה שלנו לבלוט הוא הידע וההבנה שלהם במוצרים שלנו. כאשר תפנה אלינו בנוגע לבעיה שאתה מתמודד איתה, תקבל מענה מושכל מנציג צוות תמיכה שאכפת לו מ-RAYMAX ואיך מתייחסים ללקוחותיה.

מגוון המוצרים שלנו

RAYMAX מתמקדת בארבעה סוגי מוצרים עיקריים: מעצורים, מזמרות הידראוליות, מכונות חיתוך בלייזר ומכבשי אגרוף. המוצרים שאנו מציעים בכל אחת מהמעמדות הללו הם מהשורה הראשונה בהשוואה לשאר התעשייה. האיכות שלנו היא תוצאה של חומרים חזקים, עיצוב מתחשב ובקרות אינטואיטיביות, יחד עם אפשרויות נוספות ותוספות שניתן להשתמש בהן כדי לשנות מכונות כך שיתאימו לצרכים שלך.

תְעוּדָה